Úvod → Produkty

Produkty

Naše firma se zabývá především vývojem, implementací a údržbou Stravovacího Informačního Systému pro jídelny. Dále v naší nabídce naleznete programy sloužící pro správu Majetku nebo program pro vedení Hospodářské evidenci čistících prostředků a ochraných pomůcek

Mezi naše další aktivity patří prodej, montáž a servis Technického zařízení, které zabezpečuje výdej a objednávání stravy.

Zajišťujeme výrobu a distribuci Identifikačních zařízení a to jak na magnetickém, tak i na čipovém principu.

Pokud budete mít ke kterémukoliv Našemu produktu dotaz, můžete se na nás obrátit pomocí Formuláře zakaznické podpory. Po obdržení dotazu Vás kontaktuje pověřený pracovník, se kterým budete moct prokonzultovat vše, co Vás zajímá.

Naše produkty si pak lze prohlédnout v rozsáhlé Fotogalerii.

 

Zákaznická podpora

 

Linka zákaznické podpory je v provozu každý pracovní den od 8.00 do 16.00 hodin.

+420 558 434 170
+420 595 178 050
+420 603 433 844
info@ulrichsw.cz

Rychlý kontakt

Tímto uděluji firmě Ulrich Software s.r.o. souhlas se zpracováním všech svých osobních údajů vyplněných v tomto formuláři a popř. uvedených v textové zprávě za účelem kontaktování firmy Ulrich Software s.r.o. Mé údaje budou uloženy pouze po nezbytně nutnou dobu. Údaje nebudou předány třetím stranám. Udělení souhlasu je dobrovolné a souhlas lze kdykoliv odvolat, a to napsáním e-mailu na adresu: info@ulrichsw.cz. Odvoláním souhlasu zůstane zákonnost předcházejícího zpracování údajů nedotčena.