ÚvodSlužby → Servisní podpory

Servisní podpora

Firma Ulrich Software nabízí v součastné době tři druhy servisních (supportních) smluv:

  • Pro zařízení typu MŠ a dětských domovů.
  • Pro zařízení typu ZŠ, domovů důchodců a sociálních zařízení.
  • Pro zařízení typu ZŠ s výdejními terminály.

Každá z variant servisních smluv se platí dle platného ceníku.

Podpisem servisní smlouvy zařízení získává:

  1. Nárok na využití servisní podpory Hot-line firmy Ulrich Software v době mezi 8:00 - 16:00 během pracovních dnů (a to jak ve formě telefonické, tak e-mailové)
  2. Nárok na vyřešení problému do 5 pracovních dnů (obvykle se naši pracovníci snaží řešit problémy okamžitě, pokud je to technicky možné)
  3. Nárok na využití automatické aktualizace (firma Ulrich Software programy neustále vyvíjí a aktualizuje, např. posuny DPH, úpravy na sestavách atd)

 

Součástí ročního poplatku servisní podpory nejsou započteny nutné výjezdy u klienta, případně proškolování v používání programů firmu Ulrich Software. Tyto úkony se účtují zvlášť.

 

Zákaznická podpora

 

Linka zákaznické podpory je v provozu každý pracovní den od 8.00 do 16.00 hodin.

+420 558 434 170
+420 595 178 050
+420 603 433 844
info@ulrichsw.cz

Rychlý kontakt

Tímto uděluji firmě Ulrich Software s.r.o. souhlas se zpracováním všech svých osobních údajů vyplněných v tomto formuláři a popř. uvedených v textové zprávě za účelem kontaktování firmy Ulrich Software s.r.o. Mé údaje budou uloženy pouze po nezbytně nutnou dobu. Údaje nebudou předány třetím stranám. Udělení souhlasu je dobrovolné a souhlas lze kdykoliv odvolat, a to napsáním e-mailu na adresu: info@ulrichsw.cz. Odvoláním souhlasu zůstane zákonnost předcházejícího zpracování údajů nedotčena.