ÚvodProdukty → Ekonomický software

Ekonomický software

Firma Ulrich Software se specializuje nejen na stravovací informační systémy, ale nabízí také další ekonomické programy.

Jedná se o programy Hospodářská evidence 3.0 (program pro vedení skladu např. ochranných pomůcek, čistících prostředků atd.) a program Majetek 4.0 (program sloužící pro komplexní vedení majetku daného zařízení).

Nebráníme se také v realizaci Vašich speciálních požadavků a nabízíme Vám analýzu, návrh a realizaci informačního systému dle Vašich požadavků a potřeb. Vše potřebné se dočtete v sekci Zakázkové programování.

 

Zákaznická podpora

 

Linka zákaznické podpory je v provozu každý pracovní den od 8.00 do 16.00 hodin.

+420 558 434 170
+420 595 178 050
+420 603 433 844
info@ulrichsw.cz

Rychlý kontakt

Tímto uděluji firmě Ulrich Software s.r.o. souhlas se zpracováním všech svých osobních údajů vyplněných v tomto formuláři a popř. uvedených v textové zprávě za účelem kontaktování firmy Ulrich Software s.r.o. Mé údaje budou uloženy pouze po nezbytně nutnou dobu. Údaje nebudou předány třetím stranám. Udělení souhlasu je dobrovolné a souhlas lze kdykoliv odvolat, a to napsáním e-mailu na adresu: info@ulrichsw.cz. Odvoláním souhlasu zůstane zákonnost předcházejícího zpracování údajů nedotčena.